O nás

Naša výrobňa syrov a kozia farma sa nachádza na okraji mesta Kolárovo. Týždenne spracovávame 600-800 litrov kravského mlieka, a v sezóne denne 50 litrov kozieho mlieka z vlastného chovu.

Story

Syry som začínala vyrábať v roku 2010, keď sme kúpili naše prvé kozičky. Prvé moje pokusy neboli veľmi vydarené, preto som absolvovala kurz výroby syra, ktorý mi pomohol so základnými syrmi. Pomocou skúsenejších syrárov som rozširovala poznatky, potom nasledoval ďalší kurz a čítanie odbornej literatúry. Postupne som prechádzala na výrobu technologicky náročnejších syrov, čo nebolo práve jednoduché, pokial treba zabezpečiť vhodné podmienky , ktoré sú potrebné k ich výrobe. Po 2 rokoch sme doma pri našej farme otvorili obchod, kde sme začali predávať naše výrobky-popri kvalitných vínach aj moje syry. Navštívila som aj rôzne syrárne v Holandsku, vo Francúzsku, v Maďarsku , v Českej Republike a v Slovinsku. Po šiestich rokoch, v roku 2016 sme otvorili náš druhý obchod, v centre mesta Komárno. Pravidelne chodíme predávať aj na festivaly . Postupne sme získali verných zákazníkov, dodávame aj do reštaurácií a hotelov.

Naše výrobky

Vyrábame kozie aj kravské syry a mliečne produkty.
Nájdete u nás čerstvé syry , zrejúce a zrelé syry bez ochutenia alebo s rôznymi bylinkami, syry francúzskeho typu, parenicu, korbáčiky- v obmedzenom množstve a vždy z aktuálnej ponuky.
Mliečne výrobky: tvaroh, jogurty, nátierkové syry, v malom množstve maslo, smotanu na šľahanie, kyslú smotanu, ricotu, tvarohové dezerty-Milenku( vanilková a kakaová príchuť) a Terezku( pudingový dezert vanilkový, kakaový a karamel), retro tvarohový krém vanilkový s hrozienkami.
Všetky naše výrobky sú dostupné v našich kamenných predajniach.

Plány

Pokial je o naše výrobky veľký záujem, minulý rok sme začali výstavbu nových, väčších priestorov, aby sme vedeli modernizovať výrobu . Plánujeme rozvoz našich produktov do malých poctivých obchodov pri pravidelných trasách. v prípade záujmu o naše produkty a zahájení rozvozu sa môžete informovať telefonicky alebo mailom.

Galéria

Főcím

Alcím

szöveg 1
szöveg 2